Tel: (+48) 607 979 200 Adres: ul. Jeżowska 5, 42-793 Ciasna E-mail: pars-pl@o2.pl

O firmie

Historia:

Nasza firma istnieje na rynku od 1989 roku jako firma rodzinna świadcząca usługi transportowe na terenie kraju. Z biegiem czasu rozwijaliśmy działalność się o nowe pojazdy, nadwozia oraz kierunki ekspansji. Skupiliśmy nasze działania na pozyskaniu stałych partnerów biznesowych, będących gwarancją stabilności. Rzecz jasna nie byłoby to możliwe bez zachowania najwyższych standardów usług, dlatego od początku istnienia kładliśmy nacisk na rzetelność oraz terminowość dostaw.

Teraźniejszość:

Dziś firma Pars to kilkadziesiąt pojazdów, liczne kierunki wiodące po obszarze całego kraju jak i do krajów Unii Europejskiej takich jak: Niemcy, Francja, Belgia, Holandia, Czechy czy Słowacja. To również ugruntowana pozycja na rynku przewoźników obsługujących duże i stałe zlecenia.

Przyszłość:

Korzystamy ze wskazówek naszych klientów oraz własnego, dużego doświadczenia, ciągle poprawiając jakość usług. Cały czas się rozwijamy, ponieważ wiemy jak ważne jest reagowanie na potrzeby rynku. Dlatego w planach firmy Pars jest rozszerzenie działalności spedycyjnej i wzbogacenie taboru o nowe typy pojazdów.